top of page

Благодійний збір  НА

"ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ ВПО"

Разом змінимо майбутнє:

кожен внесок допоможе вимушено переселеним вчитись, розвиватись і рухатись вперед попри війну!

Відкриття 17 серпня 2023 року

Освітній простір створюється у шелтері 

м. Луцьк КРЦ "Адреналін Сіті"

фото 1 простір.jpg

З початку повномасштабного вторгнення Волинська область прийняла більш як 77 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них 18 тисяч зареєструвалися в Луцьку. 

Для багатьох Луцька громада була транзитною на шляху до країн Європейського Союзу, частина людей повернулися додому, але близько 10 тисяч людей залишилися в нашому місті. Те, яким буде нове життя переселенців, залежить від громадського сектору, бізнесу, місцевої влади та, безумовно, від них самих. Тому у співпраці ми прагнемо виробити спільне рішення шляхів підтримки, адаптації та інтеграції ВПО у нові громади.

 

Наш "Центр допомоги ВПО в "Адреналін Сіті" - створений 25 лютого 2022 року і досі є найбільшим в області. Центр складається із двох шелтерів – відкритий простір на 1 000 кв.м в КРЦ «Адреналін Сіті» та окремі хостельні кімнати для родин в арт-хостелі «Адреналін».

За 450 днів війни ми прихистили понад 7 050 осіб, щодня тут проживає 80 дорослих і 30 дітей.  Ми забезпечуємо безкоштовно: обладнані спальні місця; триразове гаряче харчування; прання речей та душові; медичну, юридичну та психологічну підтримку. На території комплексу розміщене облаштоване укриття.

 

Для внутрішньо переміщених людей однією з найбільших проблем є проблема адаптації до нового середовища. Для дітей – ще й інтеграція в новому закладі освіти, налагодження комунікації з учителями та однолітками. На якість навчання та адаптацію до нових умов також впливає наявність гаджетів, інтернет-зв’язок та відсутність окремого місця для дистанційного навчання дитини.

ЗАПУСКАЄМО БЛАГОДІЙНИЙ ЗБІР для створення унікального місця, де діти і дорослі зможуть продовжувати вчитись, розвиватись і рухатись вперед навіть під час війни.

«ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ ВПО»

Ми збираємо кошти, щоб створити комфортний, інтерактивний освітній простір, обладнати його необхідною технікою, зручними меблями, навчальними матеріалами.

Наша ціль - зібрати до 31 липня 2023 року 200 000 гривень, щоб забезпечити належні умови навчання для 30-ти дітей і десятків дорослих, якими опікується команда ГО Технопарк "Центр Медичних Інновацій". Відкриття простору плануємо 15 серпня 2023 року.

Створення освітнього простору реалізується в межах проєкту партнерства «CharityMatch. Перезавантаження», що фінансується Благодійним фондом «МХП-Громаді» у партнерстві з Фондом «Zagoriy Foundation».

Освітній простір в КРЦ «Адреналін Сіті» - місце, де діти зможуть навчатись і робити домашні завдання, де кожен мешканець наших прихистків, незалежно від віку, матиме можливість отримувати знання та розвивати свої навички.

Підтримайте наш благодійний збір на створення «Освітнього простору для дітей і дорослих ВПО» - спільно ми можемо забезпечити доступ до якісної освіти для всіх, хто був вимушений покинути рідну домівку.

Є кілька способів, якими ви можете допомогти:

  1. Зробити фінансовий внесок через нашу онлайн-платформу збору коштів.

  2. Розповісти про наш збір серед своїх друзів, родичів і колег.

  3. Долучитись до нашої команди волонтерів і допомогти з організацією та проведенням подій.

Ми віримо, що навчання та розвиток - це ключі до майбутнього України, незалежно від складних обставин. Війна не має зупиняти нас у нашому прагненні змінити світ навколо нас.

Разом змінимо майбутнє!

Хочеш допомогти?

Реквізити
Найменування організації: Громадська організація "Технопарк "Центр медичних інновацій"

ЄДРПОУ: 44037223
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Рахунок IBAN для оплати в гривнях: UA113052990000026008030803539

Призначення плетежу: Освітній простір для дітей ВПО

Зібрані кошти підуть на реалізацію проектів зазначених на цій сторінці. Роблячи пожертву ви погоджуєтесь з Договором-офертою. Сума пожертвування не підлягає поверненню.

bottom of page